Oblíbené hry

Chceš radši hrát práve teď hry v prohlížeči? Spust si Online HRY zdarma.

Sponzorované odkazy


Včelka válečník
nahled-Včelka válečník

Díky této hře se můžete vžít do role včelky zabijáka. Vaším ůkolem je zničit co nejvíce nepřátel, kteří na vás útočí ve vlnách. Ze začátku to jsou slabé včelky ue sousedního úlu. Potom přijdou sršni, kteří útočí stylem kamikadze a další nepřátelé s říše hmyzu. Ke zničení nepř....

Vector tower defense
nahled-Vector tower defense

Jedná se o strategickou hru založenou na rozmísťování věží. Veže mají za úkol ničit nepřítele, který přichází po vytyčených cestách.

Kolem světa za 80 dní
nahled-Kolem světa za 80 dní

Tato hra vás provede kolem celého světa za 80 dní. Anglie je vaším startovním místem a postupně se dostáváte do všech koutů světa. Pro postup do dalšího kola je nutné nahrát určený počet bodů. Hra probíha jako klasická doplňovačka do 3 a více stejných symbolů.....

Splitter 2
nahled-Splitter 2

Tato hra představuje zajímavou logickou hru, kde je vaším cílem dostat kuličku na předem stanovené místo. Není to však až tak jednoduché, musíte využít gravitaci a fyzikální zákonitosti, řezat prkna a lana tak, aby se vaše kulička dokutálela tam, kam má.

Květinářství
nahled-Květinářství

Chtěli jste se někdy stát prodavačkou květin v květinářství? Tak nyní máte jedinečnou příležitost vyzkoušet si toto povolání na vlastní kůži. Vaším cílem bude obsluhovat zákazníky - podat jim seznam nabízených květin, počkat, než si vyberou, a nakonec jim uvázat požadovanou k....

Bombajské taxi
nahled-Bombajské taxi

Vyberte si svůj vzhled taxíku a vydejte se do ulic, kde na vás čeká zaparkovat na požadovaných místech. Důležitá je především přesnost a opatrnost při najíždění, abyste si nezničili auto nebo do něčeho nenajeli.

Pekelná policie
nahled-Pekelná policie

Nastartujte motor pekelného monster trucku, s nímž budete v roli policistů, kteří však nemají s nikým slitování. Projeďte celou úrovní a snažte se zničit co nejvíce předmětů a přejet co nejvíce lidí. Prostě policisté naruby.

Závody 3D
nahled-Závody 3D

Pěkné závody, které oplývají úžasným realistickým 3D zobrazením. Připravte se na pořádný závod, který musíte vyhrát. Projíždějte rychle, ale opatrně zatáčky a buďte první v cíli. Navíc máte přehled o tom, kde se v trati právě nacházíte, a zpětným zrcátkem můžete sledovat dění....

Cubrius
nahled-Cubrius

Zajímavá logická hra, kde máte za úkol přesouvat krabice tak, aby vytvořily vždy dvojici. Na začátku bude váš úkol jednoduchý, avšak s následujícími úrovněmi bude mnohem těžší tento snadný úkol vyřešit.

Civiballs
nahled-Civiballs

Velice pěkně zpracovaná logická hra, která je dobře ovladatelná a chytlavá. V každém kole se budete muset snažit vymyslet, jak dostat barevné kuličky do stejnobarevné vázy. Přetínejte proto provazy a řetězy, aby gravitace udělala své. Čím rychleji úkol zvládnete, tím více bod....

Umělecké Sudoku
nahled-Umělecké Sudoku

Zajímavá varianta známé hry Sudoku, kde namísto obyčejných číslic doplňujete různé obrazce. Vyberte si jeden ze čtyř herních módů a vrhněte se na luštění barevné logické hříčky, která vás nenechá spát.

Invaze
nahled-Invaze

Mimozemská civilizace je ohrožena lidmi, kteří se snaží chránit. Vy v roli mimozemšťana však máte mocné zbraně, které je dokáží zneškodnit. Střílejte postavami po přibližujícím se davu tak, abyste spojili aspoň tři se stejnou barvou.

Alchymista
nahled-Alchymista

Zajímavá a barevná logická hra, která je podobná trochu známé hře Tetris. V této verzi skládáte na sebe lektvary. Když spojíte aspoň tři lektvary stejné barvy, namísto této skupinky se vám objeví jeden jiný lektvar, který je možné znovu kombinovat s ostatními.....

Propojení
nahled-Propojení

Jednoduchá logická hra pro všechny věkové kategorie. Vašim cílem je spojit dva svítící body na hrací ploše tak, že mezi nimi vybudujete cestu. Body hýbat nesmíte, pouze můžete přesunovat okolní části cesty. Spojení musíte stihnout v zadaném čase.

Převráceni 4
nahled-Převráceni 4

Vítejte v černobílém světě, kde není vše pouze černé nebo bílé. Dostaňte se co nejrychleji do cíle. Pokud si v nějaké situaci nebudete vědět rady, stiskněte klávesu Shift a svět se otočí vzhůru nohama.

Volání Atlantidy
nahled-Volání Atlantidy

Nejdříve přiřaďte předměty na kouzelné symboly a vydejte se na dobrodružství do bájné Atlantidy. Putujte zajímavými lokacemi a městy, kde budete řešit logické hádanky ve formě spojování třech stejných kamenů.

Farmářské šílenství 2
nahled-Farmářské šílenství 2

A je tu druhý díl skvělé strategické hry, kde máte jediný důležitý úkol pěstovat plodiny a starat se o zvířata. Čím lépe se budete o zvířata starat, tím více surovin můžete prodat a získat tak hodně peněz.

Smradlavá fazole 2
nahled-Smradlavá fazole 2

Pokračování stejnojmenné hry, kde se zapáchající fazolí s vykulenýma očima musíte posunovat sochy na předem určené místo. Není to až tak jednoduché, musíte si předem rozmyslet, jak budete táhnout, jinak nemůžete dokončit level až do konce.

Velký útěk z obýváku
nahled-Velký útěk z obýváku

Veselá a barevně pojatá adventura, kde jste uzamčeni svým zlým bratrem do obývacího pokoje. Snažte se sbírat různé předměty, které v pokoji naleznete a využít je k vašemu útěku z obýváku.

Hledání pokladu
nahled-Hledání pokladu

Vydejte se na dobrodružství, které se ukrývá pod hladinou oceánu. Zde budete mít zajímavý úkol, snažte se otevřít starou truhlu s pokladem. Přitom sbírejte staré předměty, za něž utržíte peníze.

 

Novinky

19.12.2009 - Java hry zdarma

Na většině mobilních telefonů se dají spouštět java hry.U java her se rozděluje technologie na MIDP1 a MIDP2. Nejnovější telefony zvládnou 3D grafiku a další moderní grafické efekty. Java hry jsou obecně velice oblíbené. U těchto her je ale důležité rozlišovat pro jaký druh telefonu jsou určené, pokud hra nebude daný telefon podporovat, může se vám stát že nepůjde ani spustit.